Gino Figini new collection

Про компанію GINO FIGINI

Давайте знайомитись! Мене звуть Юлія, я засновниця ТМ GINO FIGINI і я хотіла б вас ближче познайомити з нашою торговою маркою.

GINO FIGINI – це український бренд взуття, який на сьогоднішній день завоював понад 40 000 жіночих сердець не лише в Україні, а й у понад 15 країнах світу.

Почалося все з того, що маючи налагоджений швейний бізнес, де все працювало за налагодженою схемою, мені захотілося зробити собі складніший виклик і знову відчути ті ні з чим не порівняні емоції, коли щось починаєш з нуля, вивчаєш, ризикуєш , працюєш на знос і врешті-решт отримуєш результат. Чому саме взуття? Тому що в ній є щось особливе: вона як основа, фундамент для образу і в ній закладений характер. А зараз для мене взуття це продовження мене. І як би пафосно не звучало, але це так.

13 жовтня 2015 року було куплено цех, у якому була половина потрібного обладнання та гора брудних незрозумілих мені на той момент важких зелених колодок. Я взяла на роботу дівчинку, яка працювала раніше керуючою на взуттєвому виробництві. Робочий день у нас починався вранці, а закінчувався до 23.00 і весь цей час вона розповідала та показувала мені основи та нюанси взуттєвого виробництва. На той момент наш колектив складався з 2 чоловік - я і вона, але ми були сповнені рішучості, сил та ентузіазму. І через 3 місяці ми вже їхали на міжнародну виставку до Києва зі своїм взуттям.

История бренда GINO FIGINI
История бренда GINO FIGINI

На сьогоднішній день у компанії GINO FIGINI працюють найкращі майстри своєї справи. Ми розробили та впровадили свій власний автоматизований облік та контроль виробничого процесу, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва. Ми використовуємо тільки натуральну шкіру італійських та турецьких виробників, високоякісні комплектуючі та екологічні клеї. Для нас важливо, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений покупкою, тому головним пріоритетом для нас є якість нашої продукції.

Ми пишаємося нашим взуттям, нашою командою, нашими клієнтами, серед яких провідні телебачення, відомі артисти та публічні особи, юристи, економісти, лікарі, мами, студенти, домогосподарки — наше взуття для всіх!

Відмінною рисою торгової марки GINO FIGINI є можливість пошиття на індивідуальне замовлення. Наша компанія одна з небагатьох в Україні, яка може втілити в реальність будь-який Ваш задум, перетворивши задум на індивідуальну пару взуття, яке не зустрінеш більше ніде.

Наші переваги

Продукція ТМ GINO FIGINI виготовляється з натуральної шкіри та високоякісних матеріалів, завдяки цьому взуття має тривалий термін служби навіть за мінімального, але правильного догляду. У нас зможуть знайти «свою пару» як поціновувачі стилю, так і ті, хто віддає перевагу комфорту. Взуття нашої торгової марки поєднує ці якості.

Стійкість до низьких температур

Взуття із натурального шкіряного матеріалу прослужить не один сезон. Трохи догляду і ваше взуття знову виглядатиме як нове

Хороша повітропроникність

Те, що ноги дихають під натуральним матеріалом, безцінно. Жоден синтетичний матеріал не має цієї дорогоцінної властивості

Низька водопроникність

Натуральна шкіра допомагає зберегти ноги сухими під час дощу або коли дороги вкриті мокрим снігом

Тривалий термін служби

Взуття із натурального шкіряного матеріалу прослужить не один сезон. Трохи догляду і ваше взуття знову виглядатиме як нове

Співпраця з нами

GINO FIGINI – інтернет-магазин, що представляє продукцію однойменної торгової марки жіночого взуття із натуральної шкіри високої якості. Працюючи з нами, ви не зможете не оцінити:

Приємні ціни

Співпрацювати з виробником завжди вигідно. Ви отримуєте продукцію за вигіднішою ціною, ніж у роздрібних магазинах.

Якість продукції

Взуття GINO FIGINI виготовляється з матеріалів високої якості. Перевірка на відповідність взуття всім вимогам здійснюється без винятків. Ви гарантовано отримаєте якісний товар.

Нові колекції регулярно

Кожен сезон виходять нові моделі, які підкорюють серця модниць

Можливість пошиття взуття за індивідуальним замовленням

GINO FIGINI один із небагатьох виробників взуття в Україні, який може шити взуття на замовлення

Зручну доставку

Наш інтернет-магазин пропонує доставку транспортною компанією Нова пошта. З її допомогою ви можете отримати посилку на протязі кількох днів після відправлення в будь-якому населеному пункті України