Умови та угоди

Интернет-магазин  ТМ "Джино Фиджини" https://ginofigini.com/ разрешает Вам просматривать и загружать материалы этого сайта для личного  и коммерческого использования, при условии сохранения Вами всей информации об авторском праве и других сведений о праве собственности, содержащихся в исходных материалах и любых их копиях.

РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ НА САЙТІ

Проходячи процедуру реєстрації на сайті, Ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе, про свої контактні дані та будь-яку іншу інформацію, яка потрібна для завершення процедури реєстрації.

Коментарі та зворотний зв'язок.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” та технічно-нормативної документації, гарантійний термін як для модельного, так і для повсякденного взуття становить 30 календарних днів з моменту здійснення покупки споживачем. Це відноситься до взуття не тільки з натуральної шкіри, але і синтетичного матеріалу, штучної шкіри в тому числі. Шкіряне взуття Gino Figini виготовляється з натурального матеріалу, тому при правильному догляді та належному використанні продукція нашого інтернет-магазину служить довго. Якщо є претензії щодо якості взуття Джино Фіджіні, ми готові обміняти товар у найкоротші терміни. Для нас важливо, щоб ви залишилися задоволені, тому беремо на себе всі витрати на доставку товару для повернення або обміну. Товар належної якості, але не підійшов за розміром, є можливість обміняти або повернути. Протягом 2 тижнів після того, як товар був отриманий, його можна повернути або обміняти, але в тому випадку, якщо взуття не було у використанні та знаходиться в ідеальному стані. Обов'язковою умовою є збереження товарного виду взуття, етикетки, оригінального пакування та наявність документа, здатного підтвердити факт придбання товару. На упаковці не повинні бути нанесені адреси, написи тощо. Коли відбувається повернення або обмін взуття гарної якості, витрати на зворотну доставку лягають на покупця. На які випадки гарантія не поширюється? якщо умови зберігання та використання продукції були не дотримані; у разі використання "не по сезону"; на частини, що підлягають заміні (шнурки, устілка, фурнітура, набійки тощо); у випадках механічних ушкоджень (порізи, подряпини тощо); якщо взуття було у ремонті; якщо товар забруднений, зношений, що втратив товарний вигляд. Ми ретельно перевіряємо якість товару в процесі виробництва та перед відправкою. Якщо у вас є претензії щодо якості взуття Джино Фіджіні, ви можете звернутися за допомогою до менеджера інтернет-магазину. Администрация сайта  ТМ "Джино Фиджини" https://ginofigini.com/ не несет ответственности за любую информацию размещенную пользователями сайта.